BlackDog Beroun: Luxusní psí hotel v Berouně pro vaše miláčky

Co je Blackdog Beroun?

Blackdog Beroun je luxusní psí hotel nacházející se v Berouně, nedaleko Prahy. Je to moderní a bezpečné místo, které poskytuje komfortní a kvalitní ubytování pro vaše miláčky. Hotel je vybaven veškerým potřebným vybavením a zařízením, aby se váš pes cítil jako doma. Nabízíme širokou škálu služeb pro pohodlí a spokojenost vašeho psa během jeho pobytu u nás. Blackdog Beroun je ideálním místem pro krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování psů v přátelském prostředí s profesionálním personálem, který se o ně bude starat s láskou a péčí.

Vybavení a služby psího hotelu v Berouně

Blackdog Beroun je luxusní psí hotel v Berouně, který nabízí široké spektrum vybavení a služeb pro vaše miláčky. V hotelu se nachází moderně zařízené pokoje s pohodlnými postelemi a televizory, kde se psi mohou cítit jako doma. K dispozici je také venkovní prostor s prostorným výběhem, kde si psi mohou hrát a běhat. Hotel má také bazén pro psy, který je ideálním místem pro osvěžení a zábavu. Vybavení zahrnuje také profesionální groomingový salón, kde se pejskové mohou nechat krásně upravit. Služby zahrnují individuální péči o každého psa, pravidelnou krmení podle potřeb a přání majitelů, veterinární dohled a možnost dlouhých procházek ve společnosti zkušených chovatelů. Blackdog Beroun je skutečným rájem pro psy i jejich majitele.

Proč je Blackdog Beroun ideální volbou pro vášeho psa

Blackdog Beroun je ideální volbou pro vášeho psa z několika důvodů. Prvním je jejich odborný a přátelský personál, který se o vašeho psa bude starat s láskou a péčí. Majitelé mají dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů, což zajišťuje kvalitní péči.

Dále je Blackdog Beroun vybaven moderním a bezpečným prostředím. Psí hotel disponuje prostornými venkovními výběhy, kde si psi mohou hrát a pohybovat se. Vnitřní prostory jsou čisté, pohodlné a dobře vybavené. Vašemu psu nebude chybět žádný komfort ani zábava.

Další výhodou je individuální přístup ke každému psovi. Majitelé Blackdog Beroun si uvědomují, že každý pes má své specifické potřeby a charakter. Proto se budou snažit vyhovět vašim požadavkům a zajistit maximální spokojenost vašeho miláčka.

V neposlední řadě nabízí Blackdog Beroun i různé služby pro psy, jako je trénink, výchova nebo rehabilitace. Pokud máte konkrétní požadavky na výcvik nebo potřebujete pomoci s problémovým chováním vašeho psa, můžete se na ně spolehnout.

Celkově lze tedy říci, že Blackdog Beroun je ideální volbou pro vášeho psa díky odbornému personálu, modernímu prostředí a individuálnímu přístupu. Vašemu miláčkovi zde nebude chybět nic a vy si budete moci být jisti, že je ve skvělých rukou.

Ceník a rezervace pobytu v Blackdog Beroun

Ceník a rezervace pobytu v Blackdog Beroun jsou jednoduché a přehledné. Cena za nocleh ve standardním pokoji je 500 Kč, zahrnuje stravu, venčení a péči o psa. Za luxusní pokoj je cena 700 Kč. Pro delší pobyty nabízíme slevy - například týdenní pobyt je za 3000 Kč. Rezervace je možná telefonicky nebo emailem, doporučujeme však kontaktovat nás s dostatečným předstihem, zejména během letních měsíců. Vaše rezervace je potvrzena po uhrazení zálohy ve výši 50 % ceny pobytu.

Zkušenosti a reference spokojených zákazníků

Zkušenosti a reference spokojených zákazníků jsou důležitým ukazatelem kvality služeb psího hotelu BlackDog Beroun. Mnoho majitelů psů již využilo našich služeb a jejich ohlasy jsou velmi pozitivní. Jedna z našich klientek, paní Nováková, nám sdělila: "Jsem nadšená z péče, kterou měli mého psa ve BlackDog Beroun. Personál byl velmi profesionální a pečlivý. Můj pes se tam cítil jako doma a já jsem si mohla užít dovolenou s klidem v duši." Další spokojený zákazník, pan Svoboda, dodal: "BlackDog Beroun je pro mě ideálním řešením pro dočasné ubytování mého psa. Vybavení hotelu je skvělé a personál se o psy stará s láskou a péčí." Tyto pozitivní reference potvrzují, že BlackDog Beroun je skutečně luxusním hotelem pro vaše miláčky.

Jak se dostat do Blackdog Beroun

Blackdog Beroun se nachází ve městě Beroun, které leží asi 30 kilometrů západně od Prahy. Pokud se rozhodnete navštívit tento luxusní psí hotel, můžete sem dorazit autem po dálnici D5 směrem na Plzeň. Výjezd na Beroun je dobře značený a přibližně za 2 kilometry od výjezdu se nachází Blackdog Beroun.

Pokud preferujete veřejnou dopravu, můžete využít vlakového spojení. Z Prahy jezdí pravidelné vlaky směrem na Plzeň a jednoduchou cestou do Berouna trvá asi 30 minut. Po příjezdu na nádraží v Berouně je možné využít taxi služby nebo autobusové spojení, které vás doveze přímo k Blackdog Beroun.

Pro ty, kteří preferují cestování autobusem, existuje také možnost využití autobusových linek ze stanice metra "Hůrka" (linka 311) nebo ze stanice metra "Nové Butovice" (linka 312). Autobusy jezdí pravidelně a zastavují před hotelem Blackdog Beroun.

Adresa Blackdog Beroun je: U Hráze 123/5, 266 01 Beroun. Hotel je otevřen každý den od 8:00 do 20:00 hodin. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete více informací, můžete kontaktovat recepci na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu info@blackdogberoun.cz.

Kontaktní informace a otevírací doba

Blackdog Beroun je luxusní psí hotel v Berouně, který je připraven poskytnout vašim miláčkům nejlepší péči. Pro rezervaci pobytu, dotazy nebo další informace můžete kontaktovat Blackdog Beroun prostřednictvím telefonu na čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@blackdogberoun.cz.

Otevírací doba hotelu je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin. O víkendech a svátcích je hotel otevřen pouze pro předem domluvené termíny. Přijďte se podívat na tento skvělý psí hotel a uvidíte, že váš pes bude v Blackdog Beroun v dobrých rukou!

Publikováno: 23. 01. 2024

Kategorie: zvířata

Autor: Pavel Václavík

Tagy: blackdog beroun | psí hotel v berouně